2/20/2014

Trust Your Intuition


Jak bardzo pragniesz zmiany ? 
Czego pragniesz od życia?
 Każdy z nas zadaje sobie codziennie to pytanie. A może i nie ?

Kiedy zaczęłam siebie pytać nagle zaczęłam także otrzymywać odpowiedzi. Moje zdrowie jest ważniejsze od jakiegoś idiotycznego kanonu. Wyrywam się z kokonu poczwarki , żegnam przeszłość jednocześnie nie zapominając o niej i wynosząc życiową naukę. A to nie lada wyzwanie. 
Łatwiej żyć. Łatwiej korzystać z swojego doświadczenia w sposób pozytywny.

Wybór jest prosty. Pragnę żyć. Nie byle jakim życiem. Doceniać każdy oddech, każdą łzę wzruszenia, każdy moment. 
Żyć, być, trwać.

Myślałam kiedyś że marzenia się nie spełniają. Że urodziłam się jako czarna owca której nic się nie udaje. A myśląc tak nie świadomie przyciągałam to wszystko. 

Jakie to fantastyczne że teraz mogę zamknąć oczy, wyobrazić sobie idealne życie a później tylko obserwować jak marzenia staja się rzeczywistością. Uwierzyłam w siłę której nie muszę wcale rozumieć w 100 %. Nie muszę wiedzieć wszystkiego co mnie czeka. Niech samo płynie. Wiem że mam zadanie , misję i będę starać się ją jak najlepiej wypełnić.

Siła nie pochodzi z mięśni, tylko z umysłu. 

Nie możesz się stać tym czy nie wiesz ,że możesz. 


Poprzez ćwiczenia czczę możliwości mojego a ciała a nie odliczam ilości spalonych kalorii.  
Nasze ciała stworzone są by czuć się fantastycznie. By być silne ,zdrowe , pełne energii i radości Tylko tak wiele z nas nie wyraża na to wewnętrznej zgody.
Wszyscy zasługujemy na to o czym skrycie marzymy. Jeżeli już marzysz, potrafisz tego dokonać. A tajemnicze siły zawsze popychają nas w odpowiednim kierunku. 

 Głęboko wierze ze marzenia i cuda są na porządku dziennym ale my ludzie nie mamy odwagi je zobaczyć. A przecież tak często się przejawiają.

W weekend czytałam moje pamiętniki ( którym mam sporą i liczną kolekcje, są fantastyczną skarbnicą) i z łzami w oczach stwierdziłam że wszystkie marzenia się spełniały. Nie istotne czy były to pozytywne czy negatywna marzenia. Każde się spełniło. Jeżeli nawet te złe stały się rzeczywistością dlaczego by teraz nie zacząć marzyć pozytywnie ? Marzyc na większą skalę ?

Życie zaczyna się od marzenia. Potem wystarczy już tylko zaufać.Kocham, Dbam, Ufam, Wierzę.
Wam też tego życzę , Moi Kochani .

xoxo
Emilia

5 komentarzy:

 1. Jednak nie wszystkim marzenia się spełniają. Wiem, wiem, sama jestem sobie winna. Ale nie zaprzeczysz - niektórym jest w życiu łatwiej.
  Podziwiam Cię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak nuaczyłaś się stać na głowie!!!!?!?!?!?!?!? wow! to moje marzenie! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praktyka jogi od jakichś 8 miesiecy i zabawa z własnym ciałem ;)

   Usuń
  2. A nadal ćwiczysz z Tarą? Czy z innych filmików też korzystałaś?

   Usuń
  3. teraz ćwiczę całkowicie sama, coś tam patrzyłam na inne ale to włąśnie Tarze jestem oddana najbardziej ;)

   Usuń