10/06/2013

Cześć kochani !
Ostatnio z książek zrobiłam sobie mały przerzut na gazety. Uwielbiam inspirować się pięknymi sesjami i ciekawymi artykułami. W tym miesiącu zakupiłam cały komplet poczynając od Elle, przez In Style, Glamour, Cosmopolitan i kończąc na niesamowitym Viva ! Moda z pięknymi zdjęciami. Takie magazyny traktuje bardziej jako albumy z zdjęciami niż jako gazety same w sobie.Wiele sklepów obchodziło dziś akcje pt. Szaleństwo Zakupów i  ja oczywiście chętnie wzięłam w niej udział ( i było to dosłownie Szaleństwo ,bo podczas płacenia zorientowałam się że pieniądze zostały w domu, tak więc musiałam odłożyć rzeczy u kasjerek, lecieć do domu i z powrotem do Galerii Handlowej.)


Miałam 2 karty dotyczące sklepu H&M  z rabatem na 20 złotych jedna, tak więc zapłaciłam o 40 zł mniej.

BLUZKA : H&M
KOSZULA : H&M
TOREBKA: CARRY

Długo zbierałam na porządną koszule jeansową, a w H&Mie mają chyba największy wybór pod względem jakościowym i kolorystycznym.
Najbardziej ujęła mnie ta urocza mała torebka - już miałam wychodzić gdy zobaczyłam ją w Carry i nie mogłam jej tam takiej samiusieńkiej zostawić. Taka moja natura zakupoholiczki. Jestem mega wdzięczna, że mogę sobie od czasu do czasu pozwolić na takie przyjemności. Gdy tylko pomyśle o tym, ze niektórzy na świecie nie mają nawet na ogrzewanie robi mi się przykro i jednocześnie cieszę się, że tyle było mi dane mieć.

Chciałam wam jeszcze pokazać kilka projektów które narysowałam ostatnio . Wszystkie pochodzą z mojego czarnego szkicownika który udaje mi się powoli zapełniać.

Uwielbiam prznosić rodzaj tkaniny i piękno faktury na papier. Kocham ruch i ułożenie materiału na ciele.


Mam jeszcze sporo pracy nad warsztatem, chciałabym pokombinować z tabletem i komputerem .
A wy, zaszaleliście na zakupach ostatnio?

Całuje
xoxo
Emilia


3 komentarze: