11/29/2013

Move on !


Cześć kochani !

Wychodzę na spacer z psem ubrana niczym islamska kobieta, której spod szaty błyszczą jedynie oczy. Obwinięta w szal, z 4 warstwami powoli żegnam się z jesienią i przygotowuje się na zimę, która ( podobno ) ma być dla nas niezbyt pobłażliwa. A co tam.

Łyżwy rekompensują wszystko <3

Nie daje się głosowi lenistwa który podpowiada że nie mam siły poskakać z Mel B   , że jest za zimno, że jest tyle rzeczy do roboty - zakładam trykoty i jedziemy. Coś dla ciała , coś dla duszy. Po całym dniu spędzonym na siedzeniu w szkolnej ławce to jest to czego mi trzeba. Nie ma nic lepszego niż czuć pot spływający po czole i to niesamowite uczucie satysfakcji, kiedy wykończona leże równo na mojej macie. I nagle mam mnóstwo energii, ciekawe co nie? To aż sprzeczne z zasadami fizyki !


Pomimo nauki, której mam mnóstwo ,znajduje czas na przeczytanie moich nowych skarbów - w ostatnim tygodniu udało mi się kupić 3 genialne książki które chce wam szczerze polecić. Nie chce się za bardzo o nich rozpisywać ale powiem krótko - 
Macie poczucie że życie daje wam ciągle w kość, gra wam na nosie i wyśmiewa się z was? Przeczytajcie obydwie książki Reginy Brett które jak dla mnie działają jak antidotum na chandrę. Moc, humor, łzy wzruszenia, chęci do działania - to tylko niektóre skutki jej książek. Nic dziwnego że " Jesteś cudem " już zostało okrzyknięte bestsellerem. Jak dla mnie to idealna propozycja prezentu na Mikołaja lub na Gwiazdkę.

+ Dodatkowo mała książeczka z nowej serii mistrzowskiej pani Beaty z cudownym tytułem który sam przez siebie się rozumie ;)

W końcu zasiadam do mojej ukochanej nad życie czynności ,czyli na przenoszenie uczuć  na kartki papieru. Pomysły dwoją się i troją, wszędzie pełno inspiracji. Robię kilka rysunków na raz, koniecznie muszę nauczyć się opanowywać te niezliczone pokłady pomysłów i robić jedno na raz.

 I mam to do was pytanie Moi kochani czytelniecy. Czy chcielibyście ogladać moje prace na bieżąco ? Może powinnam założyć deviantarta albo konto na facebooku? Jak sądzicie ?

Zostawiam was z tym pytaniem a sama wracam do "pracy" :)


Love you all
xoxo

Emilia
( & Vinny)

2 komentarze:

  1. Tak, tak, chcemy, chcemy! Twoje prace mnie tak niesamowicie inspirują, są wspaniałe! Zdradź mi, rysujesz je całkowicie "z głowy"?
    Co do książek-tą niebieską mam już od jakiegoś czasu, lecz jeszcze nie czytałam, a kolejną prawdopodobnie dostanę w prezencie :>

    +jaki kochany przecudowny gif na końcu, awwww ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. nie, nie mam aż tak wyćwiczonej wyobraźni ;) Ale staram się zawsze dać coś od siebie ;)

    OdpowiedzUsuń